Back to Top
Dział Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem Rolnym

Aleksander Mostowski

Kierownik Działu
aleksander.mostowski@kpodr.pl
(52) 386 72 10
Zespół ds. Podatków i Ubezpieczeń
Marta Knop-Kołodziej

Koordynator Zespołu
marta.kolodziej@kpodr.pl
(52) 386 72 17
Ewa Stodolna

Gł. specjalista ds. podatków
ewa.stodolna@kpodr.pl
(52) 386 72 17
Paulina Cholewińska

Specjalista ds. podatków
paulina.cholewinska@kpodr.pl
(52) 386 72 17
Aleksandra Erdmańska

Gł. specjalista ds. podatków
aleksandra.erdmanska@kpodr.pl
723 692 593
Iwona Serkowska

Gł. specjalista ds.podatków
iwona.serkowska@kpodr.pl
723 692 581
Zespół ds. Rachunkowości Rolnej
Grażyna Drążkowska

Koordynator Zespołu
grazyna.drazkowska@kpodr.pl
(52) 386 72 33
Justyna Kryger

St. specjalista ds. ekonomiki
justyna.kryger@kpodr.pl
(52) 386 72 33
Marta Minut-Kaszyńska

St. specjalista ds. ekonomiki
marta.minut@kpodr.pl
(52) 386 72 33
Magdalena Hanke

Specjalista ds. ekonomiki
magda.hanke@kpodr.pl
(54) 255 06 06
Ewa Biniek

Referent ds. ekonomiki
ewa.biniek@kpodr.pl
(52) 386 72 33
Zespół ds. Analiz i Zarządzania
Łukasz Piotrowski

Koordynator Zespołu
lukasz.piotrowski@kpodr.pl
(52) 386 72 30
Piotr Wójtowicz

St. specjalista ds. ekonomiki
piotr.wojtowicz@kpodr.pl
(52) 386 72 30
Malwina Krzemień-Borkowska

St. specjalista ds. ekonomiki
malwina.krzemien@kpodr.pl
663 731 879
Zespół ds. Usług Doradczych
Radzisława Cabała- Bratyszewska

Koordynator Zespołu
radzislawa.cabala@kpodr.pl
(52) 386 72 32
Aleksandra Pazderska

Stażysta - specjalista ds. ekonomiki
aleksandra.pazderska@kpodr.pl
(52) 386 72 32